.

.

zegarki, wrocław, omax, gino rossi, bruno cavani, tanie zegarki, prezent, ledowe, kieszonkowe, na łańcuszku

.

lakiery zoya, lakiery essie, wrocław, lakiery do paznokci

.

.

 ---------------------------

OPCJA KURIERSKA

---------------------------

.

 Jesteśmy
także na


 ---------------------------

SUBSKRYPCJA


Proponujemy różne rodzaje włosów naturalnych oraz włosy syntetyczne, by dać klientkom możliwość wyboru pomiędzy różnymi strukturami i grubościami oraz by dostosować naszą usługę do indywidualnych potrzeb i preferowanego przedziału cenowego. 


100% naturalne włosy słowiańskie
- ekskluzywna linia włosów naturalnych, wybierana przez najbardziej wymagających klientów. Charakteryzują się idealnym wyglądem przez cały okres noszenia, zdrowy, miękki i błyszczący włos pochodzenia Polskiego, Słoweńskiego i Chorwackiego, nie poddawany żadnych zabiegom chemicznym typu farbowanie/trwała, w swoim naturalnym kolorze. Włosy posiadają prostą lub lekko falowaną strukturę.


100% naturalne włosy indyjskie
  - wyjątkowo miękkie i puszyste, posiadające najbardziej zbliżoną strukturę do naszego włosa, dzięki czemu otrzymujemy naturalny efekt oraz idealne komponowanie się warstw i kolorów. Ich wysoka jakość pozwala na dowolną stylizację i modelowanie w trakcie noszenia, daje piękny efekt na długi okres noszenia. Włosy w pasmach ułożone są według formuły REMY, przygotowywane i koloryzowane do pełnej palety barw podczas długotrwałego łagodnego procesu, dzięki czemu są gładkie i nie plączą się. Posiadają lekko falowaną strukturę i długość do 60 cm.

 
  • Dodaj link do:
  • www.digg.com
  • www.del.icio.us
  • www.wykop.pl
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com