.

.

zegarki, wrocław, omax, gino rossi, bruno cavani, tanie zegarki, prezent, ledowe, kieszonkowe, na łańcuszku

.

lakiery zoya, lakiery essie, wrocław, lakiery do paznokci

.

włosy, wrocław, clip in, clip on, włosy naturalne, human hair, remy, treski, peruki, dopinki, kitki

.

.

 ---------------------------

OPCJA KURIERSKA

---------------------------

.

 Jesteśmy
także na


 ---------------------------

SUBSKRYPCJA
PROMOWANE PRODUKTY

REGULAMIN

 

 REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 1. Sklep internetowy camelleo.pl prowadzony jest przez Camelleo PUH Paweł Tokarczyk; Kopernika 11A; 37-600 Lubaczów; NIP: 793-144-63-68.Regon:180379362, Organ rejestrowy/ewidencyjny: BURMISTRZ MIASTA LUBACZÓW
 2. Warunkiem dokonania zakupów w Sklepie jest akceptacja postanowień niniejszego regulaminu.
 3. Klienta, który zawarł umowę obowiązuje regulamin który był na dzień zawarcia umowy.
 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, przez naszą stronę www, mailowo, a także telefonicznie. Sklepy czynne są wg godzin otwarcia.
 5. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem na życzenie fakturą VAT.
 6. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych oraz prawnych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 7. Ceny produktów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Ewentualne koszty dostawy zostały uwzględnione na fakturze zgodnie z Tabelą opłat za dostawę.
 8. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, do wprowadzania nowych i wycofywania dotychczas oferowanych produktów, do wprowadzania, odwoływania i modyfikowania zasad promocji. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
 9. Do sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Ofert promocyjnych nie można ze sobą łączyć chyba, że szczegółowe warunki konkretnej promocji dopuszczają taką możliwość. Bezpłatne dodatki reklamowe nie podlegają wymianie ani reklamacjom.
 10. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie “formularza zamówienia” znajdującego się na stronach sklepowych i przesłanie go do Sklepu celem założenia własnego konta.
 11. Po złożeniu zamówienia, każdy użytkownik otrzyma automatyczną informację zwrotną ze sklepu , potwierdzającą przyjęcie zamówienia i przekazanie go do realizacji.
 12. Sklep zastrzega sobie możliwość potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub danych użytkownika, telefonicznie lub drogą mailową. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.
 13. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy lub anulowania realizacji zamówienia złożonego przez odbiorcę, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru, nieterminowo regulował należności za zamówiony towar lub w sytuacji, gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość.
 14. Sprzedaż będzie realizowana jedynie na podstawie prawidłowo zrealizowanego procesu zamówienia.
 15. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braków magazynowych, Klient jest informowany o etapie realizacji zamówienia. Dokładamy jednak wszelkich starań by sklep internetowy prawidłowo odzwierciedlał stan magazywnoy.
 16. Realizacja zamówienia rozpocznie się najpóźniej w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało zapłacone (płatność przelewem), za pobraniem - najpóźniej w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.
 17. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia.
 18. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Należy także doliczyć czas dostawy realizowanej przez pocztę/firmę kurierską (do 5 dni roboczych). W wypadku zamówień nietypowych albo zamówień obejmujących towary czasowo niedostępne w magazynie, czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim wypadku Klienci będą informowani za pomocą poczty elektronicznej.
 19. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.
 20. Sklep camelleo.pl pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, z którą Użytkownik może zapoznać się w każdej chwili na stronie Płatność i Dostawa. Koszt przesyłki wliczony jest również w kwotę do zapłaty.
 21. Płatność za zamówiony towar może nastąpić (przelewem) na konto, za (pobraniem) lub gotówką przy odbiorze osobistym (wyłącznie po wcześniejszej konsultacji i akceptacji przez sprzedającego). Bieżące formy płatności oraz dostawy określone są na stronie Płatność i Dostawa.

  Reklamacja oraz zwrot towaru
 22. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera). Klient powinien sprawdzić zawartość dostarczonej mu przesyłki w celu upewnienia się czy dostarczony mu produkt nie zawiera uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych dostarczonego towaru powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko wraz z wypełnionym protokołem szkody. Odbiorca przesyłki winien dokładnie opisać wadę przesyłki na protokole.
 23. Opis procedury reklamacyjnej:
  Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem info@camelleo.pl, lub w formie pisemnej na Nasz adres. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
  imię, nazwisko, adres, nr tel., adres e-mail Kupującego
  datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji z dowodu zakupu
  przedmiot reklamacji, opis wad oraz okoliczności w jakich powstały, żądania Kupującego
  wszelkie okoliczności uzasadniające reklamacje.                                                                                                                                                                           Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera). Klient powinien sprawdzić zawartość dostarczonej mu przesyłki w celu upewnienia się czy dostarczony mu produkt nie zawiera uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych dostarczonego towaru powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko wraz z wypełnionym protokołem szkody. Odbiorca przesyłki winien dokładnie opisać wadę przesyłki na protokole.
 24. Dane kontaktowe (reklamacje, zwroty):
  sklep Camelleo
  C.H. Marino
  ul. Paprotna 7
  51-117 Wrocław

  e-mail: info@camelleo.pl
  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail, telefon, bądź na adres poczty tradycyjnej.
 25. Odstąpienie od umowy:
  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) na adres bądź e-mailem.

  Skutki odstąpienia od umowy:
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem należności.
  Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz osobiście, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

  Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Prywatność oraz cookie
 26. Każdy klient dokonujący zakupów na naszych aukcjach zobowiązany jest do podania danych potrzebnych do pełnej realizacji usługi zakupu towaru. Dane osobowe umieszczone są w bazie danych naszej firmy. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania w celach realizacji zamówienia oraz reklamowych. Składając zamówienie, zgadzacie się Państwo się na ich przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych.

   
 27. W nawiązaniu do Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw informujemy, że strona sklepu może korzystać z tzw. ciasteczek (plików cookie) w celu pamiętania produktów wcześniej dodanych do koszyka (zamówienia), przejść ze stron porównywarek cenowych (nokaut, ceneo) lub innych serwisów oceniających sklep (np. opineo).
  Śledzenie aktywności Klientów ma jedynie ułatwić proces zakupu lub umożliwić obiektywną ocenę sklepu przez inne serwisy, a przechowywane informacje nie są w żaden sposób wykorzystywane ani udostępniane innym.Ponadto sklep może wykorzystywać skrypty Google Adwords, Google Analytics, Google Remarketing do śledzenia ruchu, zachowań użytkowników i działań związanych ze statystykami, usługami reklamowymi, itp. Plik cookie, czyli „ciasteczko”, to plik tekstowy zapisywany przez witrynę na komputerze lub innym urządzeniu podłączonym do Internetu, umożliwiający tej witrynie internetowej rozpoznanie przeglądarki odwiedzającego witrynę albo przechowywanie w niej informacji lub ustawień.Serwis camelleo.pl wykorzystuje pliki cookie na swoich stronach internetowych w celu usprawnienia ich działania oraz oferowania użytkownikom różnych usług i funkcji. Użytkownik może za pośrednictwem swojej przeglądarki ograniczyć lub zablokować obsługę plików cookie; należy jednak pamiętać, że może to uniemożliwić korzystanie z pewnych funkcji dostępnych w witrynach internetowych.

  Serwis internetowy camelleo.pl wykorzystuje pliki cookie, które pełnią różne funkcje, m.in.: zapamiętywanie informacji podawanych przez użytkownika przeglądającego witrynę, jak również zbieranie danych związanych z ze sposobem korzystania z witryny internetowej, w tym treści klikane przez użytkownika podczas przeglądania witryny. Te pliki cookie mogą być przekazane naszemu dostawcy narzędzi analitycznych, ale są używane wyłącznie w celach związanych z działaniem naszych stron internetowych. Pliki cookie zapamiętują także informacje dotyczące korzystania z witryny internetowej, dzięki czemu możemy proponować użytkownikom promocje i inne informacje dostosowane do ich zainteresowań.

  Każdy rodzaj przeglądarki oferuje możliwość blokowania i kasowania plików cookie. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookie można uzyskać, korzystając z pomocy dostępnej w przeglądarkach.
   
 28. 2013 © www.camelleo.pl Kopiowanie lub przetwarzanie zdjęć, opisów i elementów strony aukcji jest zbronione.
  Regulamin obowiązuje od 01.2012, póżniejdze zmiany 24.01.2013
   

 

 

 

icoFORMULARZ_ZWROTU_TOWARU.pdf

INFORMACJA O COOKIES i POLITYKA PRYWATNOŚCI

  
Strony:
   
  • Dodaj link do:
  • www.digg.com
  • www.del.icio.us
  • www.wykop.pl
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com