.

.

zegarki, wrocław, omax, gino rossi, bruno cavani, tanie zegarki, prezent, ledowe, kieszonkowe, na łańcuszku

.

lakiery zoya, lakiery essie, wrocław, lakiery do paznokci

.

.

 ---------------------------

OPCJA KURIERSKA

---------------------------

.

 Jesteśmy
także na


 ---------------------------

SUBSKRYPCJA

O PERUKACH


 

 

Peruki i treski syntetyczne wykonane są z najlepszego na świecie włókna imitującego naturalny włos.
Peruki posiada 6 stopni regulacji - naciągają się na każdą głowę (peruka nie uciska głowy, ani skroni).
Wewnątrz wbudowana jest siateczka z tkaniny, dzięki czemu skóra głowy swobodnie oddycha.

Wyróżniamy kilka typów peruk syntetycznych .
Gwiazdki wskazują na rodzaj
(dotyczy wybranych marek).

monofilament

* Nowa generacja mieszanki włókien syntetycznych. Tkana maszynowo, lekka, regulowany rozmiar.

** Nowa generacja mieszanki włókien syntetycznych. Tkana maszynowo z ręcznymi wykończeniami, z małym mono z przodu u góry. Lekka, regulowany rozmiar.

*** Nowa generacja mieszanki włókien syntetycznych. Ręcznie wykonane, bardzo lekkie, mono-top na czubku i z boków głowy, podstawy miękkie i elastyczne. Lekka, przewiewna, regulowany rozmiar.
 
**** PREMIUM nowa generacja włókien syntetycznych. Ręcznie wykonane, bardzo lekkie, mono z przodu i z czubka głowy idealnie dostosowane do kształtu głowy. Peruka bardzo dobrze przewodząca powietrze.

***** Nowa generacja mieszanki włókien syntetycznych Pełne ciągłe mono, ręcznie wykonane, bardzo łatwe, i dealnie dostosowane do kształtu głowy, bardzo dobrze przewodząca powietrza, lekka, regulowany rozmiar.
     

 
 

Monofilament (mono)
Monofilament to cieniutka, transparentna siateczka, wykonana z wysokiej jakości cieniutkiego materiału. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, doskonale przylega do skóry, która swobodnie oddycha, co znacznie zwiększa komfort noszenia peruki. Jest odporna na dziłanie wody, potu i łojotoku. Przylegając do skóry głowy, integruje się z nią pod względem koloru i wyglądu, dzięki czemu nawet w miejscu
przedziałka peruka wygląda bardzo naturalnie (imituje naszą naturalną skórę).


Co powinieneś wiedzieć gdy nosisz perukę ?

1. Jeśli peruka stanowi protezę włosów, czyli jest noszona długotrwale z powodu utraty włosów na skutek choroby lub wypadku, powinna posiadać certyfikaty dla wyrobów medycznych, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania (wszystkie peruki medyczne z naszej oferty posiadają wspomniane certyfikaty)

2. Jeśli chcesz aby twoja peruka lub treska, na długo zachowała dobry wygląd, powinna być użytkowana zgodnie z zaleceniami producentów i sprzedawców, i pielęgnowana przy użyciu środków przeznaczonych do pielęgnacji peruk (patrz - Pielęgnacja).

3. Peruki naturalne i syntetyczne mogą zawierać w swej konstrukcji elementy metalowe(ważne by zdejmować je podczas wykonywania badań medycznych z użyciem rentgena i pola magnetycznego).

 

 


 
 
  • Dodaj link do:
  • www.digg.com
  • www.del.icio.us
  • www.wykop.pl
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com